Neohodnoceno
Zvedák T83502, 3 tuny, 150-490 mm, pojízdný, pod auto
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 38.4 kg |
| EAN: | 8585023323432 |
| Šířka: | 38 cm |
| Nosnost: | 3000.0 |
| Výška: | 19.5 cm |
| Délka: | 68 cm |
| Hmotnost: | 38.4 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 3 000 kg |
Pojízdný zvedák by neměl chybět ve výbavě vaší dílny. Benefitem je lehká konstrukce, pevná litinová zátěžová a otočná kolečka. Bezpečnost při zvedání břemene zaručuje otočný zátěžový talíř. Součástí je také ventilové ovládání a jednodílná pumpovací páka.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
