Neohodnoceno
STREND PRO Podstavce, podpěry pod auto 3000kg, 276-420mm, sada 2ks
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.05 kg |
| EAN: | 8585023380763 |
| Šířka: | 20.5 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Délka: | 22.5 cm |
| Hmotnost: | 7.05 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 3 tony |
POPIS
Nastavitelná podpěra s hřebenem pro přesné nastavení výšky a s dvojitým zajištěním by neměla chybět ve výbavě vaší dílny.
Má masivní ocelovou rukojeť.
Disponuje velkou dosedací plochou, silnou konstrukcí rámu a litinovou podpěrnou částí.
SPECIFIKACE
Nosnost: 3 tuny
Výška min.: 280 mm
Výška max.: 430 mm
Balení: 2 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
