Neohodnoceno
Naviják Strend Pro YT-400/800, 1300W, elektrický
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8585023331093 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Délka: | 42 cm |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Příkon: | 1 300 W |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | pre jeden kábel 400 kg / pre dvojitý kábel 800 kg |
| Napätie / frekvencia: | 230 V/50 Hz |
| Prúd: | 5,65 A |
| Rýchlosť návinu: | pre jeden kábel 9 m/min / pre dvojitý kábel 4,5 m/min |
POPIS
Elektrický lanový naviják se používá ke zvednutí a spuštění břemen.
Je ideální pro zvedání interiérového designu, nakládání na staveništích, opravování a nákladních prostorách.
Břemena mohou být zvednuta pouze ve svislém směru.
SPECIFIKACE
Příkon: 1300 W
Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
Proud: 5,65 A
Max. zatížení: pro jeden kabel 400 kg / pro dvojitý kabel 800 kg
Rychlost návinu: pro jeden kabel 9 m/min / pro dvojitý kabel 4,5 m/min
Výška zdvihu: pro jeden kabel 12 m / pro dvojitý kabel 6 m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
