Neohodnoceno
Naviják Strend Pro YT-250/500, 1000W, elektrický
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.25 kg |
| EAN: | 8585023331116 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 17.25 kg |
| Příkon: | 1 000 W |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | pre jeden kábel 250 kg / pre dvojitý kábel 500 kg |
| Napätie / frekvencia: | 230 V/50 Hz |
| Prúd: | 4,35 A |
| Rýchlosť návinu: | pre jeden kábel 8 m/min / pre dvojitý kábel 4 m/min |
Elektrický zvedák s výkonem, na přímo 250kg a s vloženou kladkou, která je součástí balení 500kg.
• Napájení motoru 230V /1000W
• Nosnost na přímý hák 250kg
• Max. zdvih 12m
• Rychlost 8/min
• Nosnost na vloženou kladku 500kg
• Max. zdvih 6m
• Rychlost 4m/min
• Průměr ocelového lana 4mm
• Celková hmotnost 17kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
