Neohodnoceno
Naviják Strend Pro HW-100-800, račňový, ručný, oceľové lano L-10 m/4.8 mm, max. 800 kg
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.75 kg |
| EAN: | 8585023315390 |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 16.5 cm |
| Délka: | 20 cm |
| Hmotnost: | 4.75 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 800 kg |
POPIS
Nosnost: 800 kg
Lano: 10 m
Průměr 4,8 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
