Neohodnoceno
Naviják Strend Pro HW-100-400, račňový, ručný, oceľové lano L-8 m/4.5 mm, max. 400 kg
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8585023315468 |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 16.5 cm |
| Délka: | 22 cm |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 400 kg |
POPIS
Nosnost: 400 kg
Lano: 8 m
Průměr: 4,5 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
