Neohodnoceno
Naviják Strend Pro HW-100-1350, račňový, ručný, oceľové lano L-10 m/5 mm, max. 1350 kg
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.75 kg |
| EAN: | 8585023315451 |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 18.7 cm |
| Délka: | 26 cm |
| Hmotnost: | 5.75 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 1350 kg |
POPIS
Nosnost: 1300 kg
Lano: 10 m
Průměr 5 mm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
