Napinák Strend Pro HP-995, lanový, račňový, oceľové lano L-1 m/5 mm, max. 1000 kg
| Kategorie: | Kladkostroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.42 kg |
| EAN: | 8585023373260 |
| Šířka: | 10.2 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Délka: | 57 cm |
| Hmotnost: | 2.42 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Max. zaťaženie: | 1000 kg |
Napinák lanový račňový Strend Pro by nemal chýbať vo výbave profesionálnych remeselníkov, ale aj domácich kutilov. Z pohľadu vlastností je perfektný pre domácich mechanikov. Je celokovový, vyrobený z hrubej plochej ocele. Kovové háky majú bezpečnostnú pružinovú poistku. Je to robustné letecké lano s robustnou račňou a západkou. Je vyrobené z troch samostatných oceľových plátov pre pevnosť a dlhú životnosť. Používa sa na presun ťažkých zariadení, utiahnutie oplotenia, terénne úpravy ako je odstraňovanie pňov stromov alebo odpadu. Je užitočným pomocníkom pri nakladaní lode na príves.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
