Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro Premium HS1008, 1500 g, Hickory, drevená rúčka
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 8585023349500 |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Délka: | 28 cm |
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| Typ: | ručné, kladivo |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Držiak: | Nie |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Kolieska: | nie |
| Kufor: | Nie |
| Puzdro: | Nie |
Ergonomická drevená rukoväť vyrobená s kmeňa stromu Hickory. Hickory je drevo z orechovca bieleho, určené na výrobu rukovätí a iných výrobkov, kde je dôležitá vysoká pevnosť a odolnosť voči nárazom. Hickory patrí medzi najtvrdšie a najpevnejšie dreviny. Pochádza zo severnej Ameriky. Hickory je hustejší, tuhší a tvrdší ako dubové drevo alebo dokonca javor.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
