Neohodnoceno
Kladivo Strend Pro HM353 600 g, 320mm, murárske, kovová rúčka, TPR
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8585023386505 |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Délka: | 31 cm |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| Typ: | ručné, kladivo murárske |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Murárske kladivo s kovovou rúčkou vhodné na univerzálne použitie. Zatĺkacia hlava je vyrobená z kovanej ocele. DIN 5108
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
