Neohodnoceno
Demoliční bourací kladivo 1500W 45J Worcraft RB16-45H, TR119181
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 16 kg |
| EAN: | 8584163025954 |
| Kompatibilní s:: | --- |
| Počet úderů: | --- |
| Max. průměr vrtání do betonu: | --- |
| Energie úderu: | 45,0 |
| Hmotnost: | 16 kg |
| délka kabelu: | --- |
| Max. průměr vrtání do zdiva: | --- |
| Pohon: | Elektro |
| Vibrace: | --- |
| Otáčky: | 1400 |
| Příkon: | 1500 |
| Počet dostupných akumulátorů: | --- |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | --- |
| Kapacita aku: | --- |
| Max. průměr vrtání do oceli: | --- |
| Standardní výbava: | Elektrické demoliční kladivo Worcraft RB16-45H, 1500W |
| napětí: | 230 |
| typ akumulátoru: | --- |
| Upínání nářadí: | HEX |
POPIS
Demoliční kladivo Worcraft RB16-45H využijete na drcení betonu, sekání, bourání, nebo kopání.
Efektivně vám poslouží při montáži potrubí, elektroinstalačních nebo sanitárních pracích.
Komfort při práci vám poskytne díky svému kompaktnímu tvaru a měkké přídavné rukojeti.
Kladivo disponuje výkonným 230 V motorem s příkonem 1500 W.
Práce s demoličním kladivem bude rychlá a nenáročná díky energii úderu 45 J a počtu příklepů 1400 min-1.
SPECIFIKACE
Napětí: 230 V
Příkon: 1500 W
Otáčky bez zátěže: 1400 min-1
Energie příklepu: 45 J
Upínání: HEX
Hmotnost: 16 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
