Neohodnoceno
Strend Pro DMW602 Měřící kolečko, krokové, DIGITÁLNÍ
| Kategorie: | Elektronická měřidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8584163015085 |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Výška: | 71 cm |
| Délka: | 9 cm |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Distribúcia: | mimo EU |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Rozsah merania do: | 99999,9 m |
| Rozsah merania od: | 0 mm |
POPIS
Měřící kolečko je zařízení určené k měření velkých vzdálenosti.
Především se používá pro měření délky dopravních tras, běžné měření při stavebních pracích, měření v domácnostech a zahradách, měření rozměrů sportovišť, měření klikatých cest v zahradách, měření vzdálenosti mezi sloupy elektrického vedení, měření vzdálenosti stromků při jejich výsadbě, počítání kroků atd.
SPECIFIKACE
Max. rozsah měření: 99999,9 m
Teleskopická tyč: 30-74 cm
Průměr kolečka: 16 cm
Přesnost: ± 0,5%
Měřicí jednotky: m, ft
Napájení: 2x AAA baterie
Třída ochrany: IP20
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
