Habotest HT89, bezkontaktní zkoušečka napětí / zkoušečka diod
| Kategorie: | Elektronická měřidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5907489609463 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Délka balení: | 8,50 |
| Množství v balení: | 200 ks. |
| Šířka balení: | 3,00 |
| Výrobce (adresa): | Dongguan maiyilong Electronic Technology Co., Ltd, Qinghu Gongye 4th Road, 60486 |
| Výrobce (e-mail): | sales@habotest.com.cn |
| Výška balení: | 2,50 |
Habotest HT89 bezkontaktní zkoušečka napětí / zkoušečka diod
Praktická bezkontaktní zkoušečka napětí a diod Habotest HT89 umožňuje přesné měření a zajišťuje bezpečné používání. Výrobek umožňuje kontrolovat místa přerušení, navíc nabízí funkci detekce aktivních a neaktivních kabelů. Má také klip, takže si jej můžete připevnit na oděv, a automatické vypnutí a vestavěná svítilna vám usnadní jeho používání.
Přesné měření
Bezkontaktní zkoušečka napětí a diod Habotest HT89 zaručuje vysokou přesnost s rozsahem měření napětí 12-300 V AC. Výrobek navíc detekuje místa přerušení a inteligentně rozpoznává aktivní a neaktivní kabely - typ kabelu bude indikován změnou intenzity zvukového signálu a barvy podsvícení.
Promyšlený design
Přístroj Habotest HT89 je lehký a praktický, což se promítá do vysokého uživatelského komfortu. Přehledný LED displej poskytuje nejdůležitější informace, navíc je výrobek vybaven dvojitým červeným a zeleným podsvícením. Je také vybaven indikátorem vybití baterie a praktickou svítilnou, která usnadní práci při slabém osvětlení.
| Výrobce: | Habotest |
|---|---|
| Model | HT89 |
| Rozsah detekce napětí | AC 12-300 V |
| Tvar sondy | Obdélníkový |
| Typ alarmu | Zvuk a světlo |
| Bezkontaktní detekce fáze | Ano |
| Podsvícení | Duální červené a zelené |
| Testování aktivity kabelu | Ano |
| Zobrazení intenzity signálu | LCD displej |
| Svítilna | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano, po 5 minutách nečinnosti |
| Indikátor slabé baterie | Ano |
| Napájení | 1x baterie AAA 1,5 V |
| Hmotnost | Přibližně 51 g |
| Rozměry | 147 x 23 x 26 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
