Digitální anemometr Habotest HT605
| Kategorie: | Elektronická měřidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5905316141032 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Délka balení: | 17,50 |
| Množství v balení: | 50 ks. |
| Šířka balení: | 9,00 |
| Výrobce (adresa): | Dongguan maiyilong Electronic Technology Co., Ltd, Qinghu Gongye 4th Road, 60486 |
| Výrobce (e-mail): | sales@habotest.com.cn |
| Výška balení: | 5,00 |
Digitální anemometr Habotest HT605
Habotest HT605 je praktický digitální anemometr, který umožňuje měřit rychlost větru, teplotu a sílu větru. Je vybaven větrným mlýnem s osmi lopatkami a umožňuje nastavit jednotky měření. Je napájen 3 bateriemi AAA (jsou součástí dodávky) a také vám připomene, když je úroveň nabití baterií nízká. Mezitím vám LCD displej poskytne nejdůležitější informace o provozu zařízení.
Efektivní provoz
Anemometr má větrný mlýn složený z 8 lopatek a senzoru, který je zodpovědný za krátkou dobu odezvy a efektivní provoz bez rušení. Díky tomu máte jistotu přesných výsledků měření. Výrobek využijete k měření rychlosti větru ve venkovním prostředí, v laboratoři nebo při kontrole ventilačního systému. O napájení přístroje HT605 se navíc starají 3 baterie AAA (jsou součástí dodávky).
Jednoduché ovládání - praktický design
Používání přístroje HT605 je jednoduché a pohodlné. Anemometr je vybaven tlačítky, pomocí kterých můžete zvolit jednotku měření a přizpůsobit provoz přístroje svým potřebám. Můžete si vybrat z následujících hodnot: m/s, km/h, mil/h, ft/s a dokonce i uzly. Můžete také používat MAX/MIN a měnit °C/°F. Displej LCD zobrazuje klíčové informace v HD kvalitě a díky lehkému a praktickému provedení jej můžete snadno uložit.
Součástí balení je
- Digitální anemometr
- Baterie AAA x3
- návod k použití
| Výrobce | Habotest |
|---|---|
| Model | HT605 |
| Rozsah měření rychlosti proudění vzduchu + přesnost |
0,40-30 m/s; ±(2,0 %+0,5 m/s); 1,40-108 km/h; ±(2,0 %+1,8 km/h); 1,30-98,50 ft/s; ±(2,0 %+1,6 ft/s); 78,00-5900 ft/m; ±(2,0%+10 ft/m); 0,80-58,30 uzlů; ±(2,0%+1,0 uzlů); 0,90-67,10 mil/h ±(2,0%+1,1 mil/h) |
| Teplota + přesnost | -20°C - 60°C (-4°F - 140°F); ±1,5°C |
| Ukládání dat | Ano |
| Podsvícení | Ano |
| MAX/MIN | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Indikátor slabé baterie | Ano |
| Napájení | 3x baterie AAA 1,5 V (součást dodávky) |
| Rozměry | 142 x 58 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
