Switche

Nejprodávanější

UBNT USW-16-POE UniFi 16Port GB switch,Poe,SFP
 
8 016,49 Kč / ks
(6 625,20 Kč bez DPH)
Aruba 2530 24 PoE+ Switch.
20 296,54 Kč –0 %
Aruba 2530 24 PoE+ Switch.
Skladem
Kód: E-703490
Původně: 20 296,54 Kč
20 264,41 Kč / ks
(16 747,45 Kč bez DPH)
Aruba 2530 24G Switch J9776A.
14 972,54 Kč –11 %
Aruba 2530 24G Switch J9776A.
Skladem
Kód: E-702688
Původně: 14 972,54 Kč  (–11 %)
13 262,39 Kč / ks
(10 960,65 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 48 - 570 položek celkem

Cena

171151310
1171151310

Značky

POE

Položek k zobrazení: 570
UBNT USW-16-POE UniFi 16Port GB switch,Poe,SFP
6 625,20 Kč bez DPH
8 016,49 Kč / ks
Kód: E-1017304
Aruba 2530 24 PoE+ Switch.
20 296,54 Kč –0 %
16 747,45 Kč bez DPH
20 264,41 Kč / ks
Kód: E-703490
Aruba 2530 24G Switch J9776A.
14 972,54 Kč –11 %
10 960,65 Kč bez DPH
13 262,39 Kč / ks
Kód: E-702688
UBNT UniFi Smart Power Cable
708,40 Kč bez DPH
857,16 Kč / ks
Kód: E-1017386
MikroTik - Cloud router switch, CRS326-24G-2S+IN, 24 Gigabit. ports, 2 SFP+
3 888,72 Kč bez DPH
4 705,35 Kč / ks

Jednotka CRS326-24G-2S+IN je kompaktní, tichý a výkonný switch, který disponuje RAM o velikosti 512 MB či dvěma SFP+ porty o rychlosti 10 G. Switch poskytuje všechny funkce pro...

Kód: A-51700019826
Cisco Bussiness switch CBS110-8PP-D-EU
3 490,25 Kč –17 %
2 393,72 Kč bez DPH
2 896,40 Kč / ks
Kód: A-51314S1103
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
708,60 Kč bez DPH
857,41 Kč / ks
Kód: O-83595
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
708,60 Kč bez DPH
857,41 Kč / ks
Kód: O-83594
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150m
1 179 Kč bez DPH
1 426,59 Kč / ks
Kód: O-83579
Nahoru
Další produkty