Optická kabeláž

Nejprodávanější

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 20m, OS2
369,17 Kč –5 %
Původně: 369,17 Kč  (–5 %)
352,18 Kč / ks
(291,06 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
338,80 Kč –11 %
Původně: 338,80 Kč  (–11 %)
300,56 Kč / ks
(248,40 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 15m
286,77 Kč –11 %
Původně: 286,77 Kč  (–11 %)
256,04 Kč / ks
(211,60 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 16 - 189 položek celkem

Cena

1511689
11511689

Značky

Položek k zobrazení: 189
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 20m, OS2
369,17 Kč –5 %
291,06 Kč bez DPH
352,18 Kč / ks
Kód: A-5027107883
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
338,80 Kč –11 %
248,40 Kč bez DPH
300,56 Kč / ks
Kód: E-10101566
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 15m
286,77 Kč –11 %
211,60 Kč bez DPH
256,04 Kč / ks
Kód: E-10101565
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 5m
326,70 Kč –5 %
256,45 Kč bez DPH
310,30 Kč / ks
Kód: E-10101099
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m
32,20 Kč bez DPH
38,96 Kč / ks
Kód: E-1010084
Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m
34,50 Kč bez DPH
41,75 Kč / ks
Kód: E-1045713
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
113,86 Kč –2 %
92,11 Kč bez DPH
111,45 Kč / ks
Kód: A-5027107498214
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 2m, OS2
158,63 Kč –3 %
126,61 Kč bez DPH
153,20 Kč / ks
Kód: O-1455
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
161,05 Kč –5 %
126,61 Kč bez DPH
153,20 Kč / ks
Kód: A-502710791
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 2m
166,98 Kč –5 %
131,10 Kč bez DPH
158,63 Kč / ks
Kód: E-10101544
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
150,65 Kč bez DPH
182,29 Kč / ks
Kód: E-10101224
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m
313,39 Kč –6 %
242,65 Kč bez DPH
293,61 Kč / ks
Kód: E-10101095
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení