Optická kabeláž

Nejprodávanější

Isopropylalkohol pro čištění optiky 1 L
302,50 Kč –25 %
Původně: 302,50 Kč  (–25 %)
225,42 Kč / ks
(186,30 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 10m
454,96 Kč –3 %
Původně: 454,96 Kč  (–3 %)
439,71 Kč / ks
(363,40 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
151,25 Kč –1 %
Původně: 151,25 Kč  (–1 %)
150,28 Kč / ks
(124,20 Kč bez DPH)
Detail
238 položek celkem

Cena

110687
1110687

Značky

Položek k zobrazení: 238
Isopropylalkohol pro čištění optiky 1 L
302,50 Kč –25 %
186,30 Kč bez DPH
225,42 Kč / ks
Kód: E-10101522
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 10m
454,96 Kč –3 %
363,40 Kč bez DPH
439,71 Kč / ks
Kód: E-10101100
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
151,25 Kč –1 %
124,20 Kč bez DPH
150,28 Kč / ks
Kód: E-1010099
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 3m
234,74 Kč –3 %
188,60 Kč bez DPH
228,21 Kč / ks
Kód: E-10101098
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 2m
212,96 Kč –3 %
171,35 Kč bez DPH
207,33 Kč / ks
Kód: E-10101097
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 3m
176,66 Kč –7 %
135,70 Kč bez DPH
164,20 Kč / ks
Kód: E-10101004
UBNT Fiber Cable 100
1 337,45 Kč bez DPH
1 618,31 Kč / ks
Kód: E-1015796
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m
7 078,50 Kč –11 %
5 224,45 Kč bez DPH
6 321,58 Kč / ks
Kód: E-10102005
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m
10 769 Kč –9 %
8 067,25 Kč bez DPH
9 761,37 Kč / ks
Kód: E-10102001
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
193,60 Kč –7 %
149,50 Kč bez DPH
180,90 Kč / ks
Kód: E-10101005
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
10,35 Kč bez DPH
12,52 Kč / ks
Kód: E-1045712
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 5m simplex
73,32 Kč bez DPH
88,72 Kč / ks
Kód: O-14431
Nahoru
Další produkty