Síťové prvky

Nejprodávanější

Pasivní POE injektor panel - 16 portů, stíněný
1 224,52 Kč –20 %
Původně: 1 224,52 Kč  (–20 %)
975,44 Kč / ks
(806,15 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
 
499,55 Kč / ks
(412,85 Kč bez DPH)
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
338,80 Kč –11 %
Původně: 338,80 Kč  (–11 %)
300,56 Kč / ks
(248,40 Kč bez DPH)
1941 položek celkem
Pasivní POE injektor panel - 16 portů, stíněný
1 224,52 Kč –20 %
806,15 Kč bez DPH
975,44 Kč / ks
Kód: E-1030887
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
412,85 Kč bez DPH
499,55 Kč / ks
Kód: E-10101551
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
338,80 Kč –11 %
248,40 Kč bez DPH
300,56 Kč / ks
Kód: E-10101566
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m - sada 12 ks
430,76 Kč –2 %
347,30 Kč bez DPH
420,23 Kč / ks
Kód: E-10101626
Aktivní gigabitový POE injektorpanel - 8 portů, stíněný, 802.3af/at
2 118,71 Kč –9 %
1 597,35 Kč bez DPH
1 932,79 Kč / ks
Kód: E-1030896
Pasivní POE injektor panel - 24 portů, stíněný
1 385,45 Kč –9 %
1 046,50 Kč bez DPH
1 266,27 Kč / ks
Kód: E-1030889
UBNT UniFi AP, AC, In Wall
2 972,37 Kč –17 %
2 028,03 Kč bez DPH
2 453,92 Kč / ks
Kód: A-526072115619
Anténa panelová MaxLink 15dBi 2,4GHz, 5m, RSMAmale
313,39 Kč –0 %
258,75 Kč bez DPH
313,09 Kč / ks
Kód: A-526073009
Aruba Instant On 12V Power Adapter
538,45 Kč –11 %
394,45 Kč bez DPH
477,28 Kč / ks
Kód: A-R3X85A
Cisco switch SG250-08, 8x10/100/1000, REFRESH
2 786,63 Kč –40 %
1 388,05 Kč bez DPH
1 679,54 Kč / ks
Kód: E-839553
ATEN přepínač KVM 2-port VGA KVMP USB2.0, mini, audio, 1,8m kabely
1 057,65 Kč –1 %
866,05 Kč bez DPH
1 047,92 Kč / ks
Kód: E-1002172
Nahoru
Další produkty