SFP Moduly

Nejprodávanější

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
544,50 Kč –27 %
Původně: 544,50 Kč  (–27 %)
399,36 Kč / ks
(330,05 Kč bez DPH)
Detail
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
457,38 Kč –19 %
Původně: 457,38 Kč  (–19 %)
370,14 Kč / ks
(305,90 Kč bez DPH)
Detail
UBNT UF-RJ45-10G
UBNT UF-RJ45-10G
Skladem
Kód: E-1017143
 
1 815,91 Kč / ks
(1 500,75 Kč bez DPH)
Detail
71 položek celkem

Cena

2888734
12888734

Značky

Položek k zobrazení: 71
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
457,38 Kč –19 %
305,90 Kč bez DPH
370,14 Kč / ks
Kód: E-1015820
UBNT UF-RJ45-10G
1 500,75 Kč bez DPH
1 815,91 Kč / ks
Kód: E-1017143
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
595,80 Kč bez DPH
720,92 Kč / ks
Kód: O-83600
MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár) Kód: O-83599
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
712,20 Kč bez DPH
861,76 Kč / ks
Kód: O-83592
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
712,20 Kč bez DPH
861,76 Kč / ks
Kód: O-83591
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
712,20 Kč bez DPH
861,76 Kč / ks
Kód: O-83590
XL-MGB-SX=
417,45 Kč –4 %
XL-MGB-SX=
Skladem
330,05 Kč bez DPH
399,36 Kč / ks
Kód: E-1018252
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m
774,40 Kč –16 %
537,05 Kč bez DPH
649,83 Kč / ks
Kód: E-1015823
XL-MGB-GTv2
560,05 Kč bez DPH
677,66 Kč / ks
Kód: E-1018319
Nahoru
Další produkty