SFP Moduly

Nejprodávanější

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM,10km, 1, 10, 25G, 1310nm
 
3 437,61 Kč / ks
(2 841 Kč bez DPH)
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
 
413,28 Kč / ks
(341,55 Kč bez DPH)
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
565,07 Kč –6 %
Původně: 565,07 Kč  (–6 %)
531,55 Kč / ks
(439,30 Kč bez DPH)
70 položek celkem

Cena

2888614
12888614

Značky

Položek k zobrazení: 70
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM,10km, 1, 10, 25G, 1310nm
2 841 Kč bez DPH
3 437,61 Kč / ks
Kód: O-840268
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
341,55 Kč bez DPH
413,28 Kč / ks
Kód: E-1015322
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
565,07 Kč –6 %
439,30 Kč bez DPH
531,55 Kč / ks
Kód: E-1015323
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
544,50 Kč –10 %
404,80 Kč bez DPH
489,81 Kč / ks
Kód: E-1015822
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 10km
436,43 Kč bez DPH
528,08 Kč / ks
Kód: A-51722311
UBNT UC-DAC-SFP28 UniFi patch cable (DAC)
707,25 Kč bez DPH
855,77 Kč / ks
Kód: E-1017383
UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry
594,55 Kč bez DPH
719,41 Kč / ks
Kód: E-1015815
XL-MTB-LR=
1 133,77 Kč –7 %
XL-MTB-LR=
Skladem
871,70 Kč bez DPH
1 054,76 Kč / ks
Kód: E-1018277
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
619,52 Kč –3 %
495,65 Kč bez DPH
599,74 Kč / ks
Kód: E-1015814
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 668,59 Kč –1 %
1 366,20 Kč bez DPH
1 653,10 Kč / ks
Kód: E-1015324
MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
702,60 Kč bez DPH
850,15 Kč / ks
Kód: O-83595
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m
1 275,35 Kč bez DPH
1 543,17 Kč / ks
Kód: E-1015924
Nahoru
Další produkty