Konvertory

Nejprodávanější

Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
2 078,78 Kč –16 %
Původně: 2 078,78 Kč  (–16 %)
1 756,07 Kč / ks
(1 451,30 Kč bez DPH)
Detail
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
3 362,59 Kč –16 %
Původně: 3 362,59 Kč  (–16 %)
2 823,35 Kč / ks
(2 333,35 Kč bez DPH)
Detail
Planet XT-705A
5 672,48 Kč –24 %
Planet XT-705A
Skladem
Kód: E-1017351
Původně: 5 672,48 Kč  (–24 %)
4 319,22 Kč / ks
(3 569,60 Kč bez DPH)
Detail
27 položek celkem

Cena

3018004
13018004

Značky

Položek k zobrazení: 27
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
2 078,78 Kč –16 %
1 451,30 Kč bez DPH
1 756,07 Kč / ks
Kód: E-1018155
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
3 362,59 Kč –16 %
2 333,35 Kč bez DPH
2 823,35 Kč / ks
Kód: E-1018311
Planet XT-705A
5 672,48 Kč –24 %
3 569,60 Kč bez DPH
4 319,22 Kč / ks
Kód: E-1017351
TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis
5 989,50 Kč –9 %
4 522,95 Kč bez DPH
5 472,77 Kč / ks
Kód: A-51722308
UBNT UF-LOCO - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, včetně microUSB napájecího adaptéru
1 102,82 Kč bez DPH
1 334,41 Kč / ks

UF-LOCO - U Fiber je velmi moderní jednotka GPON, která je navrhnuta pro vysokorychlostní přenos dat po optické síti k zákazníkovi, přičemž maximální rychlost UFiber Loco pro...

Kód: E-1015956
TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
509,41 Kč –9 %
381,80 Kč bez DPH
461,98 Kč / ks
Kód: A-5172231297
TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
619,52 Kč –10 %
458,85 Kč bez DPH
555,21 Kč / ks
Kód: A-5172231296
TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
498,52 Kč –7 %
381,80 Kč bez DPH
461,98 Kč / ks
Kód: A-5172231292
TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
498,52 Kč –7 %
381,80 Kč bez DPH
461,98 Kč / ks
Kód: A-5172231291
Planet MC-1500R
9 487,61 Kč –16 %
6 614,80 Kč bez DPH
8 003,91 Kč / ks
Kód: E-1017460
Planet MC-1500R48
9 327,89 Kč –16 %
6 504,40 Kč bez DPH
7 870,32 Kč / ks
Kód: E-1017405
Planet MC-15RPS130
3 149,63 Kč –16 %
2 194,20 Kč bez DPH
2 654,98 Kč / ks
Kód: E-1017458
Nahoru
Další produkty