Konvertory

Nejprodávanější

Roline Industrial Converter RS232 - Multimode Optical Fiber, SC, průmyslový konvertor
 
2 202,74 Kč / ks
(1 820,45 Kč bez DPH)
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
3 475,12 Kč –14 %
Původně: 3 475,12 Kč  (–14 %)
2 970,85 Kč / ks
(2 455,25 Kč bez DPH)
Planet VC-231
3 183,51 Kč –14 %
Planet VC-231
Skladem
Kód: E-1018343
Původně: 3 183,51 Kč  (–14 %)
2 725,95 Kč / ks
(2 252,85 Kč bez DPH)
24 položek celkem
Roline Industrial Converter RS232 - Multimode Optical Fiber, SC, průmyslový konvertor
1 820,45 Kč bez DPH
2 202,74 Kč / ks
Kód: E-1010487
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
3 475,12 Kč –14 %
2 455,25 Kč bez DPH
2 970,85 Kč / ks
Kód: E-1018311
Planet VC-231
3 183,51 Kč –14 %
2 252,85 Kč bez DPH
2 725,95 Kč / ks
Kód: E-1018343
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km
329,12 Kč –8 %
249,55 Kč bez DPH
301,96 Kč / ks
Kód: E-438521
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
748,99 Kč –9 %
561,20 Kč bez DPH
679,05 Kč / ks
Kód: A-51722302
TP-Link TL-FC1420 14-Slot Media Converter Chassis
4 749,25 Kč –10 %
3 522,45 Kč bez DPH
4 262,16 Kč / ks
Kód: A-517223083
PLANET MC-15RPS48
2 654,74 Kč –15 %
1 859,55 Kč bez DPH
2 250,06 Kč / ks
Kód: E-1017459
TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
498,52 Kč –7 %
381,80 Kč bez DPH
461,98 Kč / ks
Kód: A-5172231291
TP-Link MC220L Gigabit SFP-Ethernet Media Converter
392,40 Kč bez DPH
474,80 Kč / ks

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC220L PŘEHLED MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T...

Kód: A-51722307
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
720 Kč bez DPH
871,20 Kč / ks

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu...

Kód: A-51722305
TP-Link TL-MC1400 14-Slot Rackmount Chassis
5 989,50 Kč –8 %
4 522,95 Kč bez DPH
5 472,77 Kč / ks
Kód: A-51722308
Nahoru
Další produkty