MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

Kód: O-83604
Neohodnoceno
Značka: MIKROTIK
632,35 Kč / ks 522,60 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické parametry: Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 20 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - diagnostika: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP Moduly
Záruka: 24 měsíců
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: