Optické rozvody

Nejprodávanější

FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m
 
218,70 Kč
(180,74 Kč bez DPH)
19" Optická vana černá, aretace plastovým klipem
19" Optická vana černá, aretace plastovým klipem
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
Kód: O-3400
 
1 016,40 Kč
(840 Kč bez DPH)
OPTIX 19" Optická vana  24xST černá
OPTIX 19" Optická vana 24xST černá
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
Kód: O-3446
 
931,70 Kč
(770 Kč bez DPH)
742 položek celkem

Cena

033762
1033762

Značky

Položek k zobrazení: 742
FO patchkabel DUPLEX SC/APC- SC/APC 9/125 SM 7m
180,74 Kč bez DPH
218,70 Kč / ks
Kód: A-5027107498606
19" Optická vana černá, aretace plastovým klipem
19" Optická vana černá, aretace plastovým klipem
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
840 Kč bez DPH
1 016,40 Kč / ks
Kód: O-3400
OPTIX 19" Optická vana  24xST černá
OPTIX 19" Optická vana 24xST černá
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
770 Kč bez DPH
931,70 Kč / ks
Kód: O-3446
OPTIX 19" Optická vana  24xSCD černá
OPTIX 19" Optická vana 24xSCD černá
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
910 Kč bez DPH
1 101,10 Kč / ks
Kód: O-3449
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
137,34 Kč bez DPH
166,18 Kč / ks
Kód: A-502710790
Optický patchkabel duplexní, LC/UPC-SC/UPC 9/125um SM, 3m, OS2
189,14 Kč bez DPH
228,86 Kč / ks
Kód: A-502710793
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
154,14 Kč bez DPH
186,51 Kč / ks

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m;

Kód: A-502710791
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2
170,94 Kč bez DPH
206,84 Kč / ks
Kód: A-50271017
FO patchkabel simplexní SC/APC - SC 9/125 SM 1m, OS2
81,34 Kč bez DPH
98,42 Kč / ks
Kód: A-502710749821
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 20m, OS2
149,94 Kč bez DPH
181,43 Kč / ks
Kód: A-5027107498520
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
303,94 Kč bez DPH
367,77 Kč / ks
Kód: A-50271077315
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4
359,94 Kč bez DPH
435,53 Kč / ks
Kód: A-5027106954
Nahoru
Další produkty