Optické patch cordy

Nejprodávanější

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
 
271,21 Kč
(224,14 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
 
250,88 Kč
(207,34 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
 
154,32 Kč
(127,54 Kč bez DPH)
379 položek celkem

Cena

404146
1404146

Značky

Položek k zobrazení: 379
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
224,14 Kč bez DPH
271,21 Kč / ks
Kód: A-5027106952
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
207,34 Kč bez DPH
250,88 Kč / ks
Kód: A-502710773-2
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
127,54 Kč bez DPH
154,32 Kč / ks
Kód: A-50271070
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 20m
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 20m
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
266,14 Kč bez DPH
322,03 Kč / ks
Kód: O-14594
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 7m, OS2
274,54 Kč bez DPH
332,19 Kč / ks
Kód: A-50271077412
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m, OS2
264,74 Kč bez DPH
320,34 Kč / ks
Kód: A-50271077414
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m, OS2
296,94 Kč bez DPH
359,30 Kč / ks
Kód: A-50271077415
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
170,94 Kč bez DPH
206,84 Kč / ks
Kód: A-502710772-2
OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 5m
OPTIX ST-ST Optický patch cord 62,5/125 5m
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
289,94 Kč bez DPH
350,83 Kč / ks
Kód: O-1203-2
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,2m,0,9mm OM4
61,60 Kč bez DPH
74,54 Kč / ks
Kód: A-5027108625
Ubiquiti Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý
56,70 Kč bez DPH
68,61 Kč / ks
Kód: A-526071937
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
112,14 Kč bez DPH
135,69 Kč / ks
Kód: A-5027107498214
Nahoru
Další produkty