Optické patch cordy

Nejprodávanější

OPTIX SC-SC patch cord  09/125 0,5m duplex G657A 1,8mm
 
109,05 Kč
(90,12 Kč bez DPH)
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
38,72 Kč –7 %
Původně: 38,72 Kč  (–7 %)
35,94 Kč
(29,70 Kč bez DPH)
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
39,93 Kč –6 %
Původně: 39,93 Kč  (–6 %)
37,27 Kč
(30,80 Kč bez DPH)
462 položek celkem

Cena

293497
1293497

Značky

Položek k zobrazení: 462
OPTIX SC-SC patch cord  09/125 0,5m duplex G657A 1,8mm
90,12 Kč bez DPH
109,05 Kč / ks
Kód: O-0704
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
38,72 Kč –7 %
29,70 Kč bez DPH
35,94 Kč / ks
Kód: A-5027108621
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
39,93 Kč –6 %
30,80 Kč bez DPH
37,27 Kč / ks

Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm

Kód: A-5027108613
Ubiquiti UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru
140,48 Kč –13 %
100,43 Kč bez DPH
121,52 Kč / ks
Kód: A-526071929
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m, OS2
411,52 Kč –10 %
304,61 Kč bez DPH
368,58 Kč / ks
Kód: A-502710795221213
OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 3m Duplex OM3
192,51 Kč –8 %
145,31 Kč bez DPH
175,83 Kč / ks
Kód: A-5027106805
Ubiquiti FC-SM-200, Fiber Cable,Single Mode,200' (60m)
2 568,95 Kč –10 %
1 902,29 Kč bez DPH
2 301,77 Kč / ks
Kód: A-526071944
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 5m OM3
326,82 Kč –12 %
235,31 Kč bez DPH
284,73 Kč / ks
Kód: A-5027106834
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
404,14 Kč –12 %
292,95 Kč bez DPH
354,47 Kč / ks
Kód: A-5027107960848
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
142,90 Kč –8 %
107,91 Kč bez DPH
130,57 Kč / ks
Kód: A-502710790
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m, OS2
181,62 Kč –12 %
131,01 Kč bez DPH
158,52 Kč / ks
Kód: A-502710782
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
177,87 Kč –7 %
135,30 Kč bez DPH
163,71 Kč / ks
Kód: A-5027107960843
Nahoru
Další produkty