Kabeláže a rozvody

Nejprodávanější

ABB Datová zásuvka OUTDOOR IP54 STP CAT5E 2xRJ45
 
584,43 Kč
(483 Kč bez DPH)
Datový kabel UTP CAT 6 LSZH, 305m
6 344,01 Kč –3 %
Datový kabel UTP CAT 6 LSZH, 305m
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
Kód: T-EMO2309020020
Původně: 6 344,01 Kč  (–3 %)
6 148,37 Kč
(5 081,30 Kč bez DPH)
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 30m, oranžový, zástrčka-zásuvka
 
1 155,49 Kč
(954,95 Kč bez DPH)
2750 položek celkem

Cena

033762
1033762

Značky

Položek k zobrazení: 2750
ABB Datová zásuvka OUTDOOR IP54 STP CAT5E 2xRJ45
483 Kč bez DPH
584,43 Kč / ks

ABB Datová zásuvka OUTDOOR IP54 STP CAT5E 2xRJ45 SPECIFIKACE * venkovní zásuvka s krytím IP54 * IP45 při zavřeném krytu, IP20 při otevřeném krytu * 2 x RJ45 porty * stíněné...

Kód: A-502715323
Datový kabel UTP CAT 6 LSZH, 305m
6 344,01 Kč –3 %
Datový kabel UTP CAT 6 LSZH, 305m
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
5 081,30 Kč bez DPH
6 148,37 Kč / ks

Špičkový UTP kabel kategorie CAT6 s LSOH (LSZH) pláštěm v balení 305m v papírové krabici. Průřez vnitřního vodiče (Cu) 0,55 mm, průřez pláště 6,3 mm. Bez obsahu halogenových...

Kód: T-EMO2309020020
PremiumCord prodlužovací přívod 230V, 30m, oranžový, zástrčka-zásuvka
954,95 Kč bez DPH
1 155,49 Kč / ks

Prodlužovací přívod 230V - jednozásuvka. - barva: oranžová - 250V, 16A - 1x zásuvka / zástrčka - délka 30m - průřez vodiče 3x1,5mm2 - vodič (PVC) H05VV-F3G - barva vodiče:...

Kód: A-2960304942
DATACOM FTP drát cat6 bal.100m LSOH
1 744,40 Kč bez DPH
2 110,72 Kč / ks

Instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže. Díky stíněnému provedení kabelu je vhodný pro umístění do náročnějšího vnitřního prostředí. - 4 x 2 x 0,55...

Kód: A-502710052613
PremiumCord Plochý patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 0.5m černá
23,94 Kč bez DPH
28,97 Kč / ks
Kód: A-296099314
Dvojlinka ECO 2x2,5mm, průhledná, 100m
1 850,01 Kč –10 %
Dvojlinka ECO 2x2,5mm, průhledná, 100m
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
1 372 Kč bez DPH
1 660,12 Kč / ks
Kód: 2308325000
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
172,34 Kč bez DPH
208,53 Kč / ks
Kód: A-502710792
APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V France
1 537,20 Kč bez DPH
1 860,01 Kč / ks

APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V France, Czech, Slovak, Poland, Hungary Síťový filtr s osmi zásuvkami, délka přívodní šňůry 1,83 metru Přepěťová ochrana a filtrace...

Kód: A-54110047
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý
SOLARIX 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý
Externí sklad - obvykle 3-5 dnůSkladem
139,78 Kč bez DPH
169,13 Kč / ks
Kód: O-19511
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m, OS2
322,14 Kč bez DPH
389,79 Kč / ks
Kód: A-502710795221211
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
170,94 Kč bez DPH
206,84 Kč / ks
Kód: A-502710772-2
Kabel C-TECH patchcord Cat5e, FTP, modrý, 0,25m
15,54 Kč bez DPH
18,80 Kč / ks
Kód: A-21008081143
Nahoru
Další produkty