Neohodnoceno
Věšák Strend Pro Grill, k zavěšení na gril pro nářadí, 17,5x8 cm
| Kategorie: | Příslušenství pro grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8584163100316 |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Rozměry [cm]: | 17,5x8 |
| Délka: | 17.5 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Materiál: | kov |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Druh produktu: | Vešiak na gril |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
Věšák Strend Pro Grill je praktický doplněk určený k zavěšení grilovacího nářadí přímo na gril. S rozměry 17,5 × 8 cm poskytuje dostatek prostoru pro přehledné uspořádání obraceček, kleští, vidliček či jiného příslušenství, které tak máte vždy po ruce.
Věšák je vyroben z odolného materiálu a snadno se upevňuje na boční část grilu. Díky kompaktnímu designu nezabírá místo a zvyšuje pohodlí při grilování . Ideální řešení pro organizovaný a efektivní průběh každé grilovačky.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
