Neohodnoceno
Plachta Strend Pro Grill, na gril Manresa, 140x58x108 cm
| Kategorie: | Příslušenství pro grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8584163048342 |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Délka: | 38 cm |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Príslušenstvo pre: | univerzálne príslušenstvo |
| Typ príslušenstva: | ostatné |
POPIS
Obal poskytuje ochranu před deštěm, spalujícím sluncem, sněhem, větrem.
Materiál: 600D oxford (zvenku), PVC (zevnitř), UV stabilní.
Upevňovací popruhy udržují obal na svém místě.
Čištění: možnost praní i žehlení.
Rozměry: 140x58x108 cm.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
