Neohodnoceno
Obal na gril Strend Pro Grill, kulatý, 70x80 cm
| Kategorie: | Příslušenství pro grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8719202583786 |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Príslušenstvo pre: | univerzálne príslušenstvo |
| Typ príslušenstva: | ostatné |
Kulatá plachta je určena pro zakrytí venkovního grilu. Plachta slouží pro účely ochrany grilu před vnějšími vlivy. Je vyrobena z polyesteru, který je odolný vůči slunečnímu záření a vodě. Rozměry plachty jsou 70 x 80 cm, čímž se hodí spíše pro zakrytí menších grilů. Je zabalená v přenosné tašce, díky čemuž ji můžete přenést kamkoli nebo do ní můžete plachtu odložit v době, kdy ji nepotřebujete.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
