Mech Strend Pro D05, 40x17 cm, fúkací
| Kategorie: | Podpalovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8585023332045 |
| rozměr: | 40x17cm |
| Délka: | --- |
| Hmotnost: | 520 g |
| Průměr: | --- |
| Katalog. strana: | 638 |
| Objem: | --- |
| Materiál: | --- |
POPIS
Foukací měch je praktická pomůcka pro snadné rozdmýchání ohně v grilu nebo ohništi bez zbytečné námahy.
Jednoduché použití
Rozevřením rukojetí se měch naplní vzduchem a jejich stisknutím se vzduch prudce vyfoukne směrem k ohni.
Proud vzduchu je směrován pomocí přední kovové trysky.
Konstrukce a bezpečnost
Měch je vyroben kombinací dřeva a plastu, proto je nutné dodržovat bezpečnou vzdálenost od otevřeného ohně.
Praktické provedení
Na konci rukojeti je očko pro zavěšení, které usnadňuje skladování.
SPECIFIKACE
Typ: foukací měch
Materiál: dřevo, plast, kovová tryska
Použití: rozdmýchání ohně v grilu nebo ohništi
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K čemu slouží měch?
Slouží k rozdmýchání ohně pomocí proudu vzduchu.
Jak se používá?
Rozevřením a stisknutím rukojetí se vytváří proud vzduchu.
Lze jej zavěsit?
Ano, má praktické očko na zavěšení.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
