Gril Strend Pro Parma, BBQ, plynový, 4+1 hořáky
| Kategorie: | Plynové grily |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8584163099375 |
| Šířka: | 53 cm |
| Výška: | 11 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Hmotnost: | 31 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| Dĺžka (cm): | 120 |
| Druh produktu: | Plynový gril |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Grilovacia plocha (cm): | 61,5x37,5 |
| Grilovacia výška (cm): | 90 |
| Materiál ohniska: | Nerez/prášková čierna oceľ |
| Materiál roštu: | Smalt/liatina, nerezový ohrievací rošt |
| Piezoelektrické zapaľovanie: | Áno |
| Plynová fľaša: | do 11 kg |
| Počet horákov: | 4 |
| Postranný horák: | Áno |
| Prietok: | 997 g/h |
| S kolieskami: | Áno |
| Spotreba g/h: | 997 |
| Šířka (cm): | 53 |
| Výkon v kW: | 13,7 |
| Výška (cm): | 110 |
| Zapaľovanie: | Piezoelektrické |
Plynový gril Strend Pro Parma BBQ 4+1 je ideální volbou pro milovníky grilování, kteří hledají výkon, komfort a jednoduchou obsluhu. Vybaven čtyřmi hlavními hořáky o výkonu 4 x 2,8 kW a jedním bočním hořákem o výkonu 2,5 kW nabízí dostatek prostoru pro přípravu různých jídel současně. Díky plynovému systému umožňuje rychlé a rovnoměrné rozehřátí bez potřeby dřevěného uhlí. Rozměr grilovací plochy tohoto grilu je 61,5x37,5 cm
Jeho robustní konstrukce zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, zatímco praktické prvky, jako odkládací plochy a poklop s teploměrem , usnadňují přípravu pokrmů. Ideální pro zahradní grilování s rodinou a přáteli.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
