Optika svařování/lámání

Nejprodávanější

Svářečka optických vláken Optix Splicer - Nejnovější Typ 2
 
41 732,36 Kč / ks
(34 489,55 Kč bez DPH)
Mobilní svařovací pracoviště
 
46 208,52 Kč / ks
(38 188,86 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
 
5 690,42 Kč / ks
(4 702,82 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Cena

580648641
1580648641

Značky

Položek k zobrazení: 3
Svářečka optických vláken Optix Splicer - Nejnovější Typ 2
34 489,55 Kč bez DPH
41 732,36 Kč / ks
Kód: O-5816
Mobilní svařovací pracoviště
38 188,86 Kč bez DPH
46 208,52 Kč / ks
Kód: O-5813
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 702,82 Kč bez DPH
5 690,42 Kč / ks
Kód: O-5841