Optické vedení

Nejprodávanější

Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
 
1 816,60 Kč / ks
(1 501,32 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 445 Kč / ks
(4 500 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
 
5 806,55 Kč / ks
(4 798,80 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

18165807
118165807

Značky

Položek k zobrazení: 3
Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
1 501,32 Kč bez DPH
1 816,60 Kč / ks
Kód: O-5731
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 500 Kč bez DPH
5 445 Kč / ks
Kód: O-5843
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 798,80 Kč bez DPH
5 806,55 Kč / ks
Kód: O-5841

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení