Optické vedení

Nejprodávanější

Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 806,55 Kč / ks
(4 798,80 Kč bez DPH)
Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
 
1 816,60 Kč / ks
(1 501,32 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 445 Kč / ks
(4 500 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 798,80 Kč bez DPH
5 806,55 Kč / ks
Kód: O-5842
Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
1 501,32 Kč bez DPH
1 816,60 Kč / ks
Kód: O-5731
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 500 Kč bez DPH
5 445 Kč / ks
Kód: O-5843
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 798,80 Kč bez DPH
5 806,55 Kč / ks
Kód: O-5841