Optické vedení

Nejprodávanější

Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 445 Kč / ks
(4 500 Kč bez DPH)
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
 
2 795,10 Kč / ks
(2 310 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 067,48 Kč / ks
(4 188 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

27955445
127955445

Značky

Položek k zobrazení: 4
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 500 Kč bez DPH
5 445 Kč / ks
Kód: O-5843
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
2 310 Kč bez DPH
2 795,10 Kč / ks
Kód: O-5732
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 188 Kč bez DPH
5 067,48 Kč / ks
Kód: O-5842
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 198,80 Kč bez DPH
5 080,55 Kč / ks
Kód: O-5841