Optické spojky

Nejprodávanější

OPTIX ST Optická spojka MM
OPTIX ST Optická spojka MM
Skladem
Kód: O-3001
 
17,42 Kč / ks
(14,40 Kč bez DPH)
OPTIX LC Optická spojka Duplex OM4
 
40,66 Kč / ks
(33,60 Kč bez DPH)
Optická spojka LC multi mode duplex
39,93 Kč –6 %
Optická spojka LC multi mode duplex
Skladem
Kód: A-5027109306
Původně: 39,93 Kč  (–6 %)
37,57 Kč / ks
(31,05 Kč bez DPH)
43 položek celkem

Cena

0465
10465

Značky

Položek k zobrazení: 43
OPTIX ST Optická spojka MM
14,40 Kč bez DPH
17,42 Kč / ks
Kód: O-3001
OPTIX LC Optická spojka Duplex OM4
33,60 Kč bez DPH
40,66 Kč / ks
Kód: O-3026
Optická spojka LC multi mode duplex
39,93 Kč –6 %
31,05 Kč bez DPH
37,57 Kč / ks
Kód: A-5027109306
Optická spojka LC/PC single mode duplex
36,30 Kč –4 %
28,75 Kč bez DPH
34,79 Kč / ks
Kód: O-3020
OPTIX LC/APC Optická spojka SM Quad
46,80 Kč bez DPH
56,63 Kč / ks
Kód: O-30245
Montážní sada pro spojky 3015, šroubek+matka, 280 gramů = cca. 100 ks
51,60 Kč bez DPH
62,44 Kč / ks
Kód: O-30991
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex
24 Kč bez DPH
29,04 Kč / ks
Kód: O-3021
OPTIX LC Optická spojka MM Duplex OM3
22,80 Kč bez DPH
27,59 Kč / ks
Kód: O-3027
OPTIX SC/APC Optická spojka SM
13,20 Kč bez DPH
15,97 Kč / ks
Kód: O-3014
SC/LC Redukce SM 9/125um
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
Kód: O-3034
OPTIX FC Simplex MM spojka square type
30 Kč bez DPH
36,30 Kč / ks
Kód: O-3028
OPTIX LC Optická spojka SM Quad
42 Kč bez DPH
50,82 Kč / ks
Kód: O-3024
Nahoru
Další produkty