Optické pigtaily

Nejprodávanější

OPTIX LC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A
 
36,30 Kč / ks
(30 Kč bez DPH)
 
317,99 Kč / ks
(262,80 Kč bez DPH)
OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné G657A, těsná sek.ochr.
 
399,30 Kč / ks
(330 Kč bez DPH)
35 položek celkem

Cena

21480
121480

Značky

Položek k zobrazení: 35
OPTIX LC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A
30 Kč bez DPH
36,30 Kč / ks
Kód: O-2023
262,80 Kč bez DPH
317,99 Kč / ks
Kód: O-2132
OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné G657A, těsná sek.ochr.
330 Kč bez DPH
399,30 Kč / ks
Kód: O-2013
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné
228 Kč bez DPH
275,88 Kč / ks
Kód: O-20133
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 1m G657A
18 Kč bez DPH
21,78 Kč / ks
Kód: O-2014
OPTIX LC/UPC Optický pigtail 50/125 2m EASY STRIP
39,60 Kč bez DPH
47,92 Kč / ks
Kód: O-21275
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 1m 12ks barevné G657A
300 Kč bez DPH
363 Kč / ks
Kód: O-20201
OPTIX SC Optický pigtail 09/125 2m G657A
19,20 Kč bez DPH
23,23 Kč / ks
Kód: O-2011
SC/APC Optický pigtail 09/125 5m G657B3 3mm
48 Kč bez DPH
58,08 Kč / ks
Kód: O-20143
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 1m
33,60 Kč bez DPH
40,66 Kč / ks
Kód: O-2110
- OPTIX SC Optický pigtail 09/125 1m 12ks barevné G657A, těsná sek.ochr.
192 Kč bez DPH
232,32 Kč / ks
Kód: O-20101
SC/APC Optický pigtail 09/125 30m G657B 3mm armorovaný
358,80 Kč bez DPH
434,15 Kč / ks
Kód: O-20148
Nahoru
Další produkty