OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3

Neohodnoceno
Značka: OPTIX
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Kód: O-1380
187,45 Kč / ks 154,92 Kč bez DPH
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3
Neohodnoceno
Značka: OPTIX

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

 

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

 

Typ vlákna: MM, 50/125, OM3

Konektory: FC-FC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Tyrkysová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 1m

Provedení: Duplex

 

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické patch cordy
Záruka: 24 měsíců
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: