Optické patch cordy

Nejprodávanější

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2
190,09 Kč –5 %
Původně: 190,09 Kč  (–5 %)
181,04 Kč / ks
(149,62 Kč bez DPH)
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
48,40 Kč –5 %
Původně: 48,40 Kč  (–5 %)
45,92 Kč / ks
(37,95 Kč bez DPH)
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 10m
244,54 Kč –4 %
Původně: 244,54 Kč  (–4 %)
235,31 Kč / ks
(194,47 Kč bez DPH)
600 položek celkem

Cena

326465
1326465

Značky

Délka

Položek k zobrazení: 600
Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2
190,09 Kč –5 %
149,62 Kč bez DPH
181,04 Kč / ks
Kód: A-50271017
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
48,40 Kč –5 %
37,95 Kč bez DPH
45,92 Kč / ks
Kód: A-5027108622
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 10m
244,54 Kč –4 %
194,47 Kč bez DPH
235,31 Kč / ks
Kód: O-14534
OPTIX LC-SC patch cord  09/125 0,8m simplex G657A 1,8mm
61,32 Kč bez DPH
74,20 Kč / ks
Kód: O-07421
UBNT Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý
60,62 Kč –10 %
44,97 Kč bez DPH
54,41 Kč / ks
Kód: A-526071937
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 2m MM OM4
266,32 Kč –5 %
209,41 Kč bez DPH
253,39 Kč / ks
Kód: A-50271069752
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 15m, OS2
343,76 Kč –8 %
261,16 Kč bez DPH
316 Kč / ks
Kód: A-50271077415
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
238,49 Kč –8 %
180,66 Kč bez DPH
218,60 Kč / ks
Kód: A-502710773
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 2m, OM1
282,05 Kč –2 %
227,81 Kč bez DPH
275,65 Kč / ks
Kód: O-1231
OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 25m OM4 duplex
870,12 Kč bez DPH
1 052,85 Kč / ks
Kód: O-09375
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
165,77 Kč –4 %
131,10 Kč bez DPH
158,63 Kč / ks
Kód: A-5027107960851
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 1m, OS2
182,83 Kč –9 %
136,97 Kč bez DPH
165,73 Kč / ks
Kód: A-502710794618
Nahoru
Další produkty