Optické patch cordy

Nejprodávanější

OPTIX SC/APC-SC/APC patchcord arm. bílý 9/125 20m 3mm B3 LSZH simplex
 
399,45 Kč / ks
(330,12 Kč bez DPH)
Detail
SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
 
94,53 Kč / ks
(78,12 Kč bez DPH)
Detail
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex
 
111,95 Kč / ks
(92,52 Kč bez DPH)
Detail
549 položek celkem

Cena

212543
1212543

Značky

Délka

Položek k zobrazení: 549
OPTIX SC/APC-SC/APC patchcord arm. bílý 9/125 20m 3mm B3 LSZH simplex
330,12 Kč bez DPH
399,45 Kč / ks
Kód: O-0425
SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 3m bílý simplex
78,12 Kč bez DPH
94,53 Kč / ks
Kód: O-0642
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m simplex
92,52 Kč bez DPH
111,95 Kč / ks
Kód: O-14451
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 15m simplex
105,72 Kč bez DPH
127,92 Kč / ks
Kód: O-14461
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 15m
192,12 Kč bez DPH
232,47 Kč / ks
Kód: O-1446
OPTIX SC/APC-SC/APC patchcord arm. bílý 9/125 10m 3mm B3 LSZH simplex
237,72 Kč bez DPH
287,64 Kč / ks
Kód: O-0424
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 5m simplex
73,32 Kč bez DPH
88,72 Kč / ks
Kód: O-14431
OPTIX LC-SC patch cord  09/125 2m simplex G657A 1,8mm
66,12 Kč bez DPH
80,01 Kč / ks
Kód: O-0747
SC/APC-SC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex
72,12 Kč bez DPH
87,27 Kč / ks
Kód: O-0641
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord  09/125 10m G657A
192,12 Kč bez DPH
232,47 Kč / ks
Kód: A-50271077414
LC/APC - LC/UPC simplex 3m arm.bílý 3mm B3 LSZH
220,22 Kč –4 %
174,80 Kč bez DPH
211,51 Kč / ks
Kód: A-5027107960864
SC/APC - SC/APC simplex 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
256,52 Kč –4 %
203,55 Kč bez DPH
246,30 Kč / ks
Kód: A-5027107960845
Nahoru
Další produkty