Stránka 1 z 76 - 907 položek celkem

Cena

053587
1053587

Značky

Délka

Typ kabelu

Položek k zobrazení: 907
Koncovka trubky HDPE 32 PLASSON
93,60 Kč bez DPH
113,26 Kč / ks
Kód: O-7343
CSP-1 - Krimpovací ochrana sváru, balení 150 ks
3 228 Kč bez DPH
3 905,88 Kč / ks
Kód: O-35898
(I4Y) Plastová jednoduchá kazeta se splitrem 1/8 vč. adaptérů
588 Kč bez DPH
711,48 Kč / ks
Kód: O-35602
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
49,61 Kč –5 %
39,10 Kč bez DPH
47,31 Kč / ks
Kód: A-50271086130
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 10m arm.bílý 3mm B3 LSZH
291,61 Kč –4 %
231,15 Kč bez DPH
279,69 Kč / ks
Kód: A-5027107960856
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 1m, OS2
152,58 Kč –1 %
124,31 Kč bez DPH
150,42 Kč / ks
Kód: A-502710771
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
162,14 Kč –4 %
128,80 Kč bez DPH
155,85 Kč / ks
Kód: A-5027107960842
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
177,87 Kč –4 %
141,45 Kč bez DPH
171,15 Kč / ks
Kód: A-5027107960843
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3
200,86 Kč –4 %
158,70 Kč bez DPH
192,03 Kč / ks
Kód: A-5027106833
Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 2m, OM1
255,43 Kč –2 %
207,12 Kč bez DPH
250,62 Kč / ks
Kód: A-502710291
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 20m, OS2
381,27 Kč –8 %
289,91 Kč bez DPH
350,79 Kč / ks
Kód: A-50271077520
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení