Stránka 1 z 77 - 922 položek celkem

Cena

048641
1048641

Značky

Délka

Typ kabelu

Položek k zobrazení: 922
Ubrousky bezprašné čistící  (bal. 100ks)
79,20 Kč bez DPH
95,83 Kč / ks
Kód: O-35741
Čistící ubrousky bezprašné  102x102mm  100ks
70,80 Kč bez DPH
85,67 Kč / ks
Kód: O-3569
168,31 Kč –2 %
135,81 Kč bez DPH
164,33 Kč / ks
Kód: A-5027107498605
OPTIX ST/UPC-ST/UPC Optický patch cord  50/125 20m
422,52 Kč bez DPH
511,25 Kč / ks
Kód: O-1107
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM,0,5m, OS2
155 Kč –1 %
126,61 Kč bez DPH
153,20 Kč / ks
Kód: A-502710770
Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)
9,60 Kč bez DPH
11,62 Kč / ks
Kód: O-3592
Optická kazeta KO5 pro 12 až 24 svarů, černá, s víčkem a držáky ochran svárů, 171,5x110x8mm Kód: O-359447
OPTIX LC Optický pigtail 09/125 1,5m G.657A
37,20 Kč bez DPH
45,01 Kč / ks
Kód: O-20211
SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
146,41 Kč –4 %
116,15 Kč bez DPH
140,54 Kč / ks
Kód: A-5027107960831
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
130,80 Kč –2 %
105,91 Kč bez DPH
128,15 Kč / ks
Kód: A-50271071
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 5m, OS2
214,29 Kč –4 %
169,16 Kč bez DPH
204,68 Kč / ks
Kód: A-502710794
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2
147,74 Kč –2 %
119,71 Kč bez DPH
144,85 Kč / ks
Kód: A-50271072
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení