Měřící a testovací technika

Nejprodávanější

Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 067,48 Kč / ks
(4 188 Kč bez DPH)
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
 
2 250,60 Kč / ks
(1 860 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
5 445 Kč / ks
(4 500 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

22505807
122505807

Značky

Položek k zobrazení: 4
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 188 Kč bez DPH
5 067,48 Kč / ks
Kód: O-5842
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
1 860 Kč bez DPH
2 250,60 Kč / ks
Kód: O-5733
Předřadné vlákno, 500M, SC/APC-SC/APC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 500 Kč bez DPH
5 445 Kč / ks
Kód: O-5843
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 798,80 Kč bez DPH
5 806,55 Kč / ks
Kód: O-5841

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení