TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter

Neohodnoceno
Značka: TP-LINK
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2022
Kód: A-51722306
929,89 Kč –12 % 818,41 Kč / ks 676,37 Kč bez DPH
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
Neohodnoceno
Značka: TP-LINK
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
929,89 Kč –12 %

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

PŘEHLED

* Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z

* Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.

* Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km.

SPECIFIKACE

Standardy a protokoly

* IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základní funkce

* Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)

* Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km

Porty

* 1 port 1000M SC

* 1 port 1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Vlnová délka

* 1310nm

Síťová média 1000BASE-T

* Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)

* EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Síťová média 1000BASE-FX

* Jednorežimový optický kabel

Síťová média 1000BASE-FX

* Single-mode Fiber

Síťová médei 1000BASE-T

* UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

* EIA/TIA-568 100 Ω STP (maximum 100m)

Indikátory LED

* PWR, LINK, RX

Rozměry (Š*H*V)

* 94,5*73,0*27,0 mm

Napájení

* Externí napájecí adaptér (součást balení AC-DC Power Adapter DC9V/600mA)

Max Power Consumption

* 5.5W

Bezpečnost a emise

* FCC, CE

Provozní prostředí

* Provozní teplota: 0–40 °C

* Neprovozní teplota: -40–70 °C

* Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující

* Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Související odkazy

Související dokumenty

Doplňkové parametry

Kategorie: Konvertory
Záruka: 60
Hloubka jedn. balení: 7
Hmotnost jedn. balení: 0.378
Hmotnost kartonu: 12.444
Kód výrobce: MC210CS
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet kusů v kartonu: 30
Rozměr xyz jedn. balení: 20.4x16.8x6.7
Rozměr xyz kartonu: 52x43.4x35.7
Šířka jedn. balení: 21
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Typ balení kartonu: Balitelné
Výška jedn. balení: 17
Záruka: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení