Kefa Strend Pro Grill BBQ, mosadzná, na čistenie grilu, so škrabkou
| Kategorie: | Kartáče na gril |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8585023344697 |
| Šířka: | 7.2 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Délka: | 11.5 cm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Adresa výrobce: | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. Michalovská 87/1414, 073 01, Sobrance, Slovensko |
| E-mail výrobce: | info@slovakia-trend.sk |
| Príslušenstvo pre: | univerzálne príslušenstvo |
| Typ náradia na grilovanie: | kefa |
| Typ príslušenstva: | kefy |
POPIS
Malý ruční kartáč je praktickým prostředkem pro odstranění nečistot z grilu.
Má trojúhelníkový tvar, přičemž každá strana slouží pro jiné účely.
Jedna strana rukojeti slouží k uchopení kartáče.
Pro odstranění nejsilnější špíny se doporučuje použít kovovou škrabku.
Následně pro dodatečné odstranění jemnější špíny a nečistot použijte druhou stranu trojúhelníkového kartáče s mosaznými štětami.
Mosazné štětiny jsou šetrné k povrchu grilovacího roštu.
Po očištění grilu od všech nečistot použijte třetí stranu, na které se nachází houbička.
Pomocí houbičky lze kvalitně vyleštit povrch čištěného grilovacího roštu, čímž zabezpečíte maximální čistotu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
